Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği Telefon

TERLEME TEDAVİLERİ

TERLEME TEDAVİLERİ

Terleme sorunlarınız için ter bezlerine de uygulanabilir.

Bu şekilde ter bezleri ile onları çalıştıran sinir uçları arasındaki iletişim kesilir. Böylece ter bezlerinin aşırı çalışması engellenmiş olur.

Çoğu kişi özellikle koltuk altı terleme problemlerinden dolayı büyük rahatsızlıklar duyar. Özellikle yaz aylarında herkeste koltuk altı terlemesi olur.

Bu durum, hem kişinin kendisini, hem çevresini kötü ter kokusu ile rahatsız eder. Koltuk altı terlemesi için bölgeye uygulanacaksa yaz öncesi, özellikle en uygun aylardır.

Diğer taraftan bazı kişilerde mevsimlerle ilişkisi olmaksızın avuç içleri ve ayak tabanları da çok yoğun terleyebilir. Avuç içinin sürekli terli olmasından dolayı tokalaşmaya çekinen hastalar bile vardır.

Aşırı terlemesi olan ve bu durumu sosyal, psikolojik problem haline getiren kişilerde terleme tedavi uygulaması ile oldukça başarılı sonuçlar alınır. Yapılan terleme tedavisi uygulaması terlemeyi azaltır. Terlemeye bağlı oluşan ter kokusu şikayetini ortadan kaldırır.

Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği
Yasal Uyarı
Sitemizde mevcut yazılar ve resimler, konular ön bilgilendirmeden ibarettir. Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece ön bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde, özel polikliniğimizde yapılan işlemlerle ile ilgili önbilgiler verilmekte ve yayınlanmaktadır. Sitemiz ön bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitemiz bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı ve tedavilerinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin, tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçları ziyaretçiye aittir. Daha detaylı ve size özel bilgi almak için doktorumuzdan randevu almanız gerekmektedir. Site içeriği ile ilgili uygulamalardan doktorumuzdan randevu almadan ve doktorumuza muayene olmadan doğacak zararlar nedeniyle Dr. Zeynep KIRKER sorumlu tutulamaz. Sitemiz ziyaret eden kişiler ve uygulayıcılar bu yasal uyarıyı kabul etmiş sayılır.