Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği Telefon

PLEXR

CİLT GENÇLEŞTİRME, LEKE TEDAVİSİ VE KIRIŞIKLIK TEDAVİLERİ

Plexr
Plexr Nedir ?

Plexr ile lazer, radyo bisturi gibi kullanılır ve maddenin dördüncü halini kullanır. PLAZMA. Dokular "SÜBLİME EDİLİR"; böylelikle, çevre dokulara istenmeyen miktarlarda ısı iletiminin önüne geçilir.

Plexr cilt gençleştirme, leke tedavisi ve kırışıklık tedavilerinde son derece kullanışlı ve en son jenerasyon bir sistemdir.

Plexr Kimlere Uygulanır ?

Cildinde sıkılaştırma, rejuvinasyon, biostimülasyon, yeniden biçimleme ihtiyacı olan herkese doktorumuza muayene olduktan sonra uygulanabilir.

Plexr Hangi Bölgeler Uygulanır ?
 • Blefaroplasti (Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği),
 • Göz Altı ve Göz Çevresi Sıkılaştırma
 • Dudak Üstü Çizgiler
 • Yüz ve Vücut Sıkılaştırma
 • Leke Tedavisi
 • Karın Bölgesi Sıkılaştırma
 • Akne Tedavisi(aktif)
 • Fibrom, Ben, Siğil, Keloid, Ksantelazma, Discheratoma Tedavisi
 • Her Renkte Dövmenin Çıkarılması
 • Akne ve Diğer Nedenlerden Kaynaklanan Skarların Düzeltilmesi
 • Dilate Periumbilikal Çizgilerin Tedavisi
 • Stria (çatlak) Tedavisi

İşlemlerinde uygulanır.

Plexr Önce ve Sonra
Plexr Kaç Seanstır ?

Seansları yapılacak işleme ve bölgenin büyüklüğüne göre 10-60 dakika sürer. Plexr seansları gerekirse 4-6 Haftalık aralıklar ile devam eder. Cilde ve işlemlere bağlı olarak 3-5 seans sürebilir.

Plexr Sonrası Neler Beklenmelidir ?

Plexr uygulamasının ardından kişi günlük aktivitelerine hemen dönebilir. Dikkat edilmesi gereken herhangi bir durum bulunmamaktadır. Plexr uygulama sonrasında ciltte yanık, leke, herhangi bir yan etki oluşmaz.

Plexr Sonrası Sonuçlar Ne Zaman Ortaya Çıkar ?

Plexr uygulama sonrasında cildin alt katmanlarında, cildin kendini iyi etme sürecinin sonunda, yavaş ve kademeli olarak “iyileşme” sağlanır.

Plexr uygulama ardından yenilenme süreci hemen başlar, uygulama yerine göre ilk anda bile etkisi görülmektedir. Uygulamanın yapıldığı kişiler işlemden hemen sonra aldıkları sonuçtan memnun gözükseler de esas sonuç uygulamadan 1 - 2 ay sonra, ciltte azalan kollajenin artması ve yeni, daha güçlü kollajen üretiminin başlaması ile görülmektedir.

Plexr Seans Fiyatları Nedir ?

Plexr seans fiyatı yapılacak bölgeye ve uygulama sayısına göre değişmektedir. Bunun için doktorunuza muayene olmanız gerekmektedir.

Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği
Yasal Uyarı
Sitemizde mevcut yazılar ve resimler, konular ön bilgilendirmeden ibarettir. Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece ön bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde, özel polikliniğimizde yapılan işlemlerle ile ilgili önbilgiler verilmekte ve yayınlanmaktadır. Sitemiz ön bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitemiz bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı ve tedavilerinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin, tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçları ziyaretçiye aittir. Daha detaylı ve size özel bilgi almak için doktorumuzdan randevu almanız gerekmektedir. Site içeriği ile ilgili uygulamalardan doktorumuzdan randevu almadan ve doktorumuza muayene olmadan doğacak zararlar nedeniyle Dr. Zeynep KIRKER sorumlu tutulamaz. Sitemiz ziyaret eden kişiler ve uygulayıcılar bu yasal uyarıyı kabul etmiş sayılır.