Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği Telefon

MEDİKAL ESTETİK

Dr.Zeynep Kırker - Medikal Estetik Doktoru

İnsanoğlu var oluşundan bugüne güzel görünme ve güzel olanı isteme arzusuna sahip olmuştur. Dış görünüm insanın psikolojisini etkilediği gibi estetik kaygıları aşmış olmak da özgüven ve başarıyı getirir. Son yıllarda toplumsal gelişmeler, ekonominin ve kültürün artışı ile medikal estetik alanına olan talepler artmıştır.

Polikliniğimizde cerrahi operasyonlara hazır olmayan hastalarımızın, medikal estetik taleplerini karşılarken en önemli amacımız doğal görünümü ve bu görünümün devamını sağlamaktır.

Ergenlik, doğumlar, menopoz, kalıtsal faktörler, çevre kirliliği, yaşamın stresleri!

Tüm bunlardan etkilenmeyen yoktur sanırım. Aynalarla barışık, yaşama sevincini koruyabilen, kendisi ve kişisek bakımı için zaman  ayırabilen insanlar olabilmeliyiz. Çünkü biyolojik yaştan çok, hissettiğimiz yaştır bizi motive eden.

Polikliniğimizde sizden gelen talepleri karşılarken en önemli amacımız doğal görünümü ve bu görünümün devamını sağlamaktır.

Biz; sürekli yenilenen son teknoloji, FDA onaylı, medical CE belgeli cihazlarımız, tüm iyi niyetimiz ve dürüstlüğümüz ile güzelliğinize ve dinamizminize katkıda bulunmak üzer bay ve bayanların hizmetinizdeyiz.

Medikal Estetik Nedir? Kimler Medikal Estetik Yapabilir?
Medikal Estetik Nedir?

Medikal Estetik, geçmişten günümüze tüm tıbbı bilgi ve birikimlerin kullanılarak kişilerin psiko-fizik dengesinin iyileşmesini amaçlayan tıp alanıdır. Medikal Estetik alanı sadece tıp doktorlarının uygulama sahasıdır. Medikal Estetikte amaçlanan estetik, tıbbi bilgi ve birimikler ile operasyonsuz, ameliyat dışı yöntemlerle sağlanır.

Medikal Estetik, diğer tıp alanları gibi son yıllarda oldukça gelişme sağlamış ve kendi başına bir bölüm haline gelmiştir. Medikal Estetik cildin yaşlanmasını durdurmak, kırışıklıkları giderip yeni bir dudak yapısına kavuşmak, aşırı terlemeyi engellemek ve sivilcelerden kurtulmak gibi birçok tedavi şekli mümkün. Medikal Estetik tedavileri genelde anestezi gerektirmeyen, kısa süreli ve hızlı netice alınan tedavilerdir.

 

Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği
Yasal Uyarı
Sitemizde mevcut yazılar ve resimler, konular ön bilgilendirmeden ibarettir. Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece ön bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde, özel polikliniğimizde yapılan işlemlerle ile ilgili önbilgiler verilmekte ve yayınlanmaktadır. Sitemiz ön bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitemiz bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı ve tedavilerinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin, tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçları ziyaretçiye aittir. Daha detaylı ve size özel bilgi almak için doktorumuzdan randevu almanız gerekmektedir. Site içeriği ile ilgili uygulamalardan doktorumuzdan randevu almadan ve doktorumuza muayene olmadan doğacak zararlar nedeniyle Dr. Zeynep KIRKER sorumlu tutulamaz. Sitemiz ziyaret eden kişiler ve uygulayıcılar bu yasal uyarıyı kabul etmiş sayılır.