Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği Telefon

DR. ZEYNEP KIRKER

Dr. Zeynep Kırker

03.03.1959 Adana doğumluyum. 1983'te Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Ürgüp'te mecburi hizmetimi yaptım.

Daha sonra İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi Nefroloji bölümünde 4 yıl görev yaptıktan sonra 1990 yılında Bursa'ya yerleştik.

Eşim Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanıdır. Biri tıp, diğeri genetik moleküler biyoloji öğrencisi 2 oğlum var.

2004 te aile hekimi olarak devletten emekli oldum.

Bilindiği üzere ülkemizde Tıp Fakültelerinde Medikal Estetik diye bir bölüm yoktur.

Dr. Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği Dolayısı ile medikal estetik eğitimimi yurt dışında ve ülkemize gelen yabancı hocalardan aldım.

2004'den beri Medikal Estetik Hekimi olarak çalışıyorum.

03.03.2007'de Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı kliniğimizde büyük bir keyif ve mutluluk ile çalışıyorum.
İşimi çok seviyorum.


Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği
Yasal Uyarı
Sitemizde mevcut yazılar ve resimler, konular ön bilgilendirmeden ibarettir. Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece ön bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde, özel polikliniğimizde yapılan işlemlerle ile ilgili önbilgiler verilmekte ve yayınlanmaktadır. Sitemiz ön bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitemiz bilgiler hiçbir şekilde hastalıkların tanı ve tedavilerinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin, tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ve sonuçları ziyaretçiye aittir. Daha detaylı ve size özel bilgi almak için doktorumuzdan randevu almanız gerekmektedir. Site içeriği ile ilgili uygulamalardan doktorumuzdan randevu almadan ve doktorumuza muayene olmadan doğacak zararlar nedeniyle Dr. Zeynep KIRKER sorumlu tutulamaz. Sitemiz ziyaret eden kişiler ve uygulayıcılar bu yasal uyarıyı kabul etmiş sayılır.